Malá cena Chodska 2. 2. 2013

10.02.2013 20:02:02

2. 2. 2013 vyrazili naši plavci na Malou cenu Chodska,

pokud si chcete prohlédnout kompletní výsledky, najdete je na

pokud si chcete prohlédnout fotografie z těchto závodů, navštivte naši fotogalerii

Novoroční závody 2013

18.01.2013 17:01:42

V sobotu 12. 1. 2013 proběhly již tradiční "Novoroční plavecké závody". Pokud se chcete podívat na fotografie z těchto závodů, navštivte "Fotogalerii".

Kompletní výsledky Novoročních závodů.....

13.01.2013 20:01:34

20.12.2012 10:12:58

Přejeme všem veselé Vánoce a šťastný nový rok 2013.

img

POZOR! POZOR! POZOR!

10.12.2012 21:12:55

Dne 10. 12. 2012 se konal již 13. ročník „Mikulášských závodů“.
Závodů se zúčastnilo velké množství našich malých plavců, kteří se snažili v co nejkratším čase zdolat vzdálenost 25m volným způsobem.  Všechny děti  dostaly  okamžitě po doplavání malou sladkou odměnu.
Na závěr závodů pak přišel za dětmi  Mikuláš s čertem  (se kterými se děti mohly vyfotografovat), byli vyhlášeni nejmladší účastníci závodů a vyhodnoceni  nejlepší tři plavci z každé kategorie, kteří dostali medaili, diplom a hračku.  Žádný plavec ale neodcházel domů s prázdnou, neboť pro všechny děti byly připraveny dárkové balíčky a při odchodu z bazénu na ně ještě čekalo sladké překvapení.

Všem malým plavcům gratulujeme k jejich výsledkům, rodičům děkujeme za podporu  a těšíme se na další společné závody.
trenéři PK BASO

Pozn.
Pokud  chcete vědět, jak děti plavaly, podívejte se do výsledkové listiny, pokud si chcete na závody zavzpomínat, prohlédněte si fotografie z těchto závodů, které najdete ve „Fotogalerii“.

J.Krček získal 2 medaile na PČR - 10 letých

04.12.2012 13:12:17

Pohár žactva ČR desetiletých v Sokolově a jedenáctiletých v Berouně.

1.- 2. 12 2012 vyvrcholila plavecká sezóna pro nejmladší žactvo Pohárem ČR desetiletých. Organizací závodu se velmi dobře ujal domácí plavecký klub Baník Sokolov. Závody se vyvedly i  na sportovním poli.Jakub Krček vylovil 2 medaile, bronzovou na 100 m motýlek a stříbrnou na poloviční trati.Dále přidal 4. místo na 200 m VZ, 5. místo na 100 m VZ a 6. místo na 100 m PZ.Domácí oddíl reprezentovala také dvě děvčata, Lucie Zicklerová a Adéla Hrabáková.Lucka závodila na prsařských tratích, na 50 m byla 20. a na 100 m 21,Adéla na 50 m VZ a  100 m PZ obsadila 30. místo, na 50 m M 25. místo.

O rok starší plavci PK Baník Sokolov závodili na Poháru ČR jedenáctiletých v Berouně.Výborně si na něm vedl Filip Slanina, který měl nejblíže k medaili na 100 m P, . místo, kdy vybojoval 5. místo.Dále obsadil 6. místo na 200 PZ, 7. místo na poloviční trati, 8. místo na 100 m VZ, 10. místo na 50 m VZ. Michaela Galánová  závodila v pěti disciplínách, na  200 VZ obsadila 24. místo, na poloviční trati  a na 50 m M  byla 29. , na 100 m P 27. a na 100 m PZ  byla 30.

Všichni plavci  výborně reprezentovali PK Baník Sokolov a během závodů si překonávali svá osobní plavecká maxima, a tak  nadělili krásný předvánoční dárek svým trenérům Renatě Krčkové, Radku Piskáčkovi, Václavu Sobotkovi a Vendulce Maxové.

img                              img

Jakub Krček mezi svými trenéry, maminkou Renatou Krčkovou a Radkem Piskáčkem.

KPŽ 12-14 letých- Plzeň Slovany 24-25.11.2012

26.11.2012 07:11:57

Minulý víkend jsme se zúčastnili výše uvedých závodů v Plzni.Ze zaplavaných 30 disciplin jsme si nakonec přivezli 13 medaílí - 3 stříbrné a 10 bronzových.Trochu mě mrzí,že jsme ani v jedné z disciplín nedosáhli na zlato,ale zaplavane časy byly dobré a doufám,že do jara je všichni ještě vylepší.Za "velmi zasloužené" umístění považuji 3.místo D.Čepeláka na 100 VZ 1:02,00 a 3.místo T.Sekyrové na 200 P 3:17,01 yes.M.Karban si i přes jeho výpadek v tréninku přivezl 2 bronzové,J.Huska získal 5 medailí,ale časy nebyly zrovna podle mých představ.Z.Braum s námi absolvoval první větší závody a všech disciplínách se držel statečně.