Plavecko-běžecký duatlon 2014

16.06.2014 20:06:44

16. 6. proběhl v sokolovském plaveckém bazénu a okolním parku (jako již několik posledních let) "Plavecko-běžecký duatlon"
Pokud se chcete podívat na fotografie z tohoto závodu, najdete je již nyní ve fotogalerii.

kompletní výsledky zde

trenéři PK BASO

Letní mistrovství ČR ml.žactva Chomutov 14-15.6.14

16.06.2014 12:06:52

V sobotu se zúčastnil letního mistrovství ml.žactva pouze Jakub Krček.V disciplínách 200 M (2:56,05) + 50 VZ (31,77) si Jakub vedl skvěle a odvezl si z Chomutova 7. a 21. místo.Kubovi gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci našeho oddílu.

Radek yes

img

Pohár jedenáctiletých v Domažlicích

15.06.2014 22:06:58

O víkendu 7. a 8. června se v Domažlicích konala nejvyšší plavecká soutěž pro plavce, kteří se narodili v roce 2003. Mezi tyto nejlepší plavce z celých Čech se probojovali i dva zástupci našeho plaveckého klubu. Byl to Štěpán Grebeň a Nikola Smrčková.
Oba dva se zde postavili několikrát na startovní blok a snažili se

podat co nejlepší výkon. Nikča si zde zaplavala osobní rekord na trati 100Z (1:34,5), Štěpánovi se dařilo ještě lépe a zaplaval si zde hned několik nových osobních rekordů. Bylo to na tratích 100M (1:34,7), 100VZ (1:18,6) a 50M (0:41,2). Při startu na 100M dosáhl i nejlepšího celkového  umístění, když obsadil krásné 13. místo.
Oběma plavcům moc gratulujeme a přejeme jim hodně úspěchů v další plavecké sezoně.
yes  trenérka Babeta
Pozn.
Fotografie z těchto závodů najdete ve "Fotogalerii".

Jsme ZDRAVÝ SPORTOVNÍ KLUB :o)

11.06.2014 06:06:46

Náš oddíl podepsal smlouvu s českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou a zařadil se do projektu "Zdravý sportovní klub".Více informací najdete v příloze nebo u p.V.Maxové.

Radek smiley

img

Krajské závody v Tachově 21. 5. 2014

10.06.2014 15:06:55

Krajské závody v Tachově 21. 5. 2014
V sobotu 21. května se  účastnilo krajských závodů pět plavců z našeho oddílu. Všichni si zlepšili své osobní zaplavané časy a všichni si vybojovali medaili.
Celkem 5 titulů MISTR PLZEŇSKÉHO A KARLOVARSKÉHO KRAJE získala naše malá výprava.
Nejúspěšnější byla Petra Šteinfeldová, která byla první na 100 metrů znak, 50 metrů znak, 100 metrů polohový závod, 2 místo 100 metrů volný způsob.
Štěpán Grebeň velice dobře plaval a na 50 metrů motýl si vyplaval první místo, 2 místo na 100 metrů polohový závod a 100 metrů motýl, 3 místo na 200 metrů polohový závod.
Martin Růžička si vyplaval 3 místo 100 metrů polohový závod a 3 x 4 místo.
Nikola Smrčková si vyplavala zlatou medaili na 200 metrů volný způsob.
Kryštof Majkus 2 místo na 100 metrů motýl.
Děkujeme za výbornou reprezentaci
Vendy

Letní KPŽ Plzeň 2014

03.06.2014 08:06:44

8 titulů pro plavce PK Baník Sokolov

Celkově 8 titulů získala celkem pouze jedenáctičlenná výprava plavců na přeborech staršího žactva Karlovarského a Plzeňského kraje v Plzni 31.5. – 1. 6. 2014. Mezi 12 – letými byli nejúspěšnější J. Krček (1x 1., 1x 2., 1x 3.) . V kat. 13 - letých zvítězil F. Slanina 5x. O další medaile rozšířili sbírku 14 – letí chlapci, M. Karban (3x 2., 1x 3.), J. Huska (1x 2.), K. Kendrovský (1x 3.). Chlapcům se dařilo ve štafetách, v polohové i kraulové dokázali zvítězit(Krček, Slanina, Huska, Karban).Dívky zůstaly těsně pod stupněm vítězů, 2x 4. místo obsadila na prsařských tratích T. Sekyrová mezi 14 – letými žačkami.Ostatní plavkyně také plavaly dobře, překonávaly si svoje osobní maxima(B. Stupková, A. Hrabáková, L. Zicklerová, D. Pávová, M. Tatýrková).Nejúspěšnějším plavcem oddílu byl F. Slanina, který na 200m prsa zaplaval 2:50,3 min., což je čas, který patří mezi 6 nejlepších v ČR.Všem zúčastněným plavcům blahopřejeme za dosažené časy a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu.Fotky budou brzy ve fotogalerii.Vašek a Radek

Plavecko - běžecký duatlon 2014

02.06.2014 12:06:28

Plavecko - běžecký závod

Tato akce je realizována za finanční podpory města Sokolova.

PROPOZICE

Termín: 16. 6. 2014 (pondělí) - 15:00 hod.

Místo: krytý bazén Sokolov

Pořadatel: oddíl triatlonu TRI SPORT ČEKO SOKOLOV a PK Baník Sokolov o. s.

3) vyhlášení výsledků proběhne cca 15 minut po ukončení celého závodu

Nezbytné: plavky, ručník, věci na běh (trenýrky nebo tepláky, tričko, sportovní obuv)

27.05.2014 18:05:19

Dne 2. 6. 2014 se konají pro všechny malé plavce z plavecké přípravky (pondělní i sobotní) "Závody pro rodiče a děti".
Zahájení závodů je naplánované na 15.00h
Abychom mohli dodržet tento čas, prosíme Vás, abyste přišli do bazénu již ve 14.45h a zaregistrovali se na tyto závody.
Předem děkujeme a těšíme se na vás.
                                                                                                                                                                                              smiley trenéři PK BASO
propozice zde

Pozn. Vzhledem k výše uvedeným závodům odpadá tento den trénink závodního plavání.

POZOR! POZOR! POZOR!

19.05.2014 09:05:22

Z důvodu konání 15.ročníku mistrovství ČR v záchranářském sportu se dne 24.5.2014 ruší plavecká přípravka.....